Registrácia

*******

Tak ako v každej hre je potrebná registrácia , bez ktorej by sa nemohlo hrat. Pre tých ktorý sa ešte nezaregistrovali , tu je malá ukážka ako sa správne zaregistrovat.
Na úvodnej stránke klikneme na teraz hrat bezplatne.

[?IMG]
Dalej vyplníme registracný formulár

[?IMG]
?

1. bod - Prezívka/Nickname :
Nickname alebo taktiež prezívka, pod touto prezívkou budete ukazovaný na hre, na chate alebo fóre. Môže obsahovat špeciálne znaky no nie medzery. Taktiež nemôžu byt dve presne také isté prezívky. Preto Vás upozorní ak by ste si zvolili takú ktorá sa už používa a to znamená, že musíte zvolit inú.

2. bod - Heslo :
Heslo by malo byt co najbezpecnejšie. Preto by malo pozostávat z rôznych císlic a písmen, najlepšie by bolo ak by tam bol zakomponovaný aj nejaký špeciálny znak ako napríklad : 7Q3d@cQ9
Heslo by malo mat minimálne 8 znakov tak ako som uviedol vyššie. Odporúcam takéto heslo, pretože sú tu ludia ktorý sa snažia dostat na Vaše kontá pod zámienkou odcudzit ho. Preto podpora ukradnuté úcty NEVRACIA !

3. bod - Overenie hesla :
Tu napíšte to isté heslo ako ste napísali v druhom bode pre overenie tohto hesla.

4. bod - E-mailová adresa :
Seafight team po Vás žiada aj e-mailovú adresu pre prípadné zasielanie noviniek o hre ale hlavne kôli komunikácii s podporou. Pokial nebudete písat z tohto mailu na ktorý ste sa zaregistrovali, poprípade ho neskôr zmenili. Tak Vám podpora nemusí vyhoviet vo Vašej žiadosti.

5. bod - Herný server :
V hernom servery si vyberiete server aký chcete hrat. Kde máte kamarátov aby ste sa k nim pridali.

6. bod - Dátum narodenia :

Kedže vo VOP je stanovený a urcený vek je nutné zadat Váš vek. Pokial máte menej ako 18 rokov aj tak to musíte zadat. Pokial máte menej ako 18 rokov a budete chciet nakúpit hernú menu musíte potvrdit tabulku, kde stojí, že zákonný zástupca (najcastejšie rodic) s tým súhlasí.

7. bod - VOP a Vyhlásenie o ochrane osobných údajov : Je dôležité aby ste si to precítali ! Aby nedošlo ku komplikáciám z Vašej strany.VOP a Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

8. bod - Prijímanie informácií o hre :
Pokial chcete prijímat akékolvek informácie o hre Pirate Storm potrebné aby ste zaškrtli tento bod. Pokial tak ucinit nechcete necháte kolonku nezaškrtnutú.

Pokial ste tak ucinili a spravili ste všetko správne ako som napísal, už stací len zadat REGISTROVAT a môžeme hrat ! Tu sa dostaneme na hlavnú stránku.
?

**************************************************

FAQ-Abecedný zoznam

webowka.eu

© 2006 Website.com. Valid CSS & XHTML. Template design by Arcsin